Načítám

Hledáme typ Vašeho zařízení...

All devices

Nezobrazila se vám nabídka? Dejte nám o tom vědět. Zanechte nám zprávu se stručným popiskem. Podíváme se na to a dáme vám vědět.

Stáhněte si aplikaci PLEDDU

Bez obav. Aplikaci neustále vylepšujeme, aby měla maximální zabezpečení.

Google play
Number 1

Váš mobilní telefon zhodnotíme

Aplikace rozpozná model vašeho zařízení a okamžitě vám nabídne cenu. Stačí si vybrat předplatné pronájmu, které lze kdykoli změnit.

about pleddu
Back Rent
Number 2

Vyřídíme formality

Přímo v aplikaci vyplníte pár nezbytných údajů k uzavření online smlouvy. Bez obav. Nic složitého – jméno, adresa… A také číslo bankovního účtu na zaslání peněz na plus kreditní kartu k zaplacení nájmu.

Number 3

Podepíšeme smlouvy

Už žádné osobní schůzky nebo cesty na poštu kvůli ověřování podpisů. Vše uzavíráme pěkně online pomocí SMS kódů. A nebojte se. Technologie PLEDDU jsou nejen bezpečné a pohodlné, ale také právně chráněné. Smlouva je platná po zadání kódu.

PLEDDU DOCUMENTS ONLINE
Back Rent
Number 4

Peníze putují na váš účet

Podpsáno? Gratulujeme! A klidně si nyní zkontrolujte svůj účet. Pravděpodobně na vás čekají peníze, abyste mohli svůj telefon uplatnit.

Number 5

Potřebujete změnu?

Chcete si od nás koupit mobil zpět? Rozhodli jste se ukončit smlouvu nebo změnit dobu pronájmu? Všechny vaše požadavky lze vyřešit několika kliknutími přímo v aplikaci. K dispozici je zde také naše zákaznická podpora.

Back Rent
Back Rent
Number 6

Chatujte přímo v aplikaci

Naše zákaznická podpora je k dispozici také v chatu zde nebo nás kontaktujte prostřednictvím naší linky pomoci.