O nás

Jsme technologický start-up. Ještě nedávno jsme tedy stáli na startovní čáře. Postupně nabíráme rychlost a zkušenosti. Naštěstí v tom nejsme sami. Nasloucháme námětům a zpětné vazbě vás – našich zákazníků. Jen díky vám se neustále učíme. Vyhodnocujeme a vylepšujeme funkčnost aplikace. Aplikace, která dosud nemá obdoby.

Logo Pleddu

To nám ale nestačilo. Chtěli jsme ještě více přispět ke snižování elektro odpadu na naší planetě. Svůj starší telefon proto můžete pomocí PLEDDU nejen odprodat, pronajmout či darovat potřebným, ale také nechat zrecyklovat.

Buy device from Pleddu

Co děláme

Specializujeme se na zpětný pronájem digitálních zařízení. Proto jsme vyvinuli unikátní technologickou platformu sloužící k online oceňování digitálních zařízení. Během okamžiku vám zobrazí cenovou nabídku na odkup vašeho mobilu a také výši zpětného pronájmu.
Berete? Jestli ano, hned vám pošleme peníze za mobil, který vám zůstane v ruce.
Jak je to možné? Vaše zařízení odkoupíme, ale zároveň vám ho necháme v užívání za drobné nájemné.
Bez zbytečného papírování či dokládání příjmů tak snadno vyřešíte své finanční potíže. Nájem můžete samozřejmě kdykoliv bezplatně ukončit a mobil si od nás zpět odkoupit. Díky aplikaci PLEDDU vše probíhá online, bezpečně a z pohodlí vašeho domova.

Navštivte náš obchod
Sell device to Pleddu

Aplikace PLEDDU

Vytvořili jsme aplikaci, jakou svět ještě neviděl. Aplikaci, která vás intuitivně navede k tomu, co potřebujete. Aplikaci PLEDDU, pomocí které můžete během okamžiku vyřešit své finanční trable a nemusíte se přitom vzdát toho, co nejčastěji používáte – svého oblíbeného mobilního zařízení.
Pomáháme vám vytvářet příjemnější život. Díky našim produktům si ho můžete vylepšit bez zbytečného papírování, odkudkoliv a kdykoliv.

CHCI VĚDĚT VÍCE
Pleddu contact

V PLEDDU se neustále vyvíjíme

Víte, co má společného planeta Země a mobilní telefon? Nejsou na jedno použití. Občas na to zapomínáme. Vytváříme zbytečný elektroodpad. Kupujeme si nová zařízení a v šuplících se nám hromadí jejich předchůdci

Tento přístup se nám zdá krátkozraký a nebezpečný. Proto jsme začali přemýšlet, jak ho změnit. Jak jednoduše, rychle a smysluplně dát použitým, ale stále kvalitním mobilům druhou šanci. Tak vzniklo PLEDDU tržiště použitých mobilních zařízení.

Pokud váš mobil už opravdu dosloužil nebo je natolik starý, že se již nedá používat s nejnovějšími aplikacemi, bezplatně ho zrecyklujeme. Neposílejte ho na skládku. Pošlete ho do PLEDDU. Naložíme s ním lépe než buldozery na smetišti.

Připojíte se k naší misi?

Naši partneři

Logo mastercard
Logo Samsung
maloni logo
Logo Firebase
Logo Stripe
Logo VISA

Kontaktní formulář