Máte doma starý a plně funkční telefon a potřebujete penize? Neváhejte a kontaktujte PLEDDU!

14. 06. 2022

Věděli jste, že v Česku jsou telefony již přes 30 let?

Mobilní telefony jsou naši velcí pomocníci. Jak získat peníze ihned? Používáme je každý den a jsou pro nás velice důležité. Umožňují nám komunikovat s ostatními téměř z jakéhokoliv místa na naší planetě a život si bez nich nedokážeme vůbec představit. Podle dat u výzkumu Českého statistického úřadu vlastní telefon skoro každý člověk. Mezi lidmi ve věku 16-74 let by jste nenašli mobilní telefon jen u dvou osob ze sta.

Jak získat peníze rychle? Pamatujete si na začátky mobilních telefonů?

První prototyp mobilního telefonu se na světě objevil v roce 1973. Zákazníci si, ale museli počkat dalších 10 let na komerční přístroj! Peníze od nás dostanete snadno a rychle! První analogová mobilní síť NMT v ČR byla spuštěna v roce 1991. Zatelefonovat si mohli jen lidé, kteří neváhali a utratili za čtyřkilový telefon 60 000 – 100 000 korun. Jedna minuta stála 20 korun. Kromě odchozích hovorů se muselo platit i za příchozí hovory, takže musely platit obě strany. Tento mobilní telefon fungoval jen v Praze, středních Čechách a v Brně. Bohužel jinam signál antén tří vysílačů nedosáhl. První digitální síť GSM byla v ČR spustěna v roce 1996.

Jak to bylo s pamětí?

První telefonní seznamy se neukládaly do telefonu, alen jen na SIM kartu. Kde sehnat peníze snadno a rychle? První SIM karty měly místo jen na 10 uložených čísel, později se paměť zvětšila a vešlo se na ní 100 uložených čísel.

Zavzpomínejte s námi jak vypadaly mobilní telefony! Potřebujete peníze ?

Mobilní telefony měly různé tvary. V roce 1996 se na trhu poprvé objedvilo první „véčko“ s výklopným sluchátkem a první komunikátor s velkou QWERTY klávesnicí. V roce 1997 se místo vyčnívající antény začala používat integrovaná. Peníze snadno a rychle! Zároveň byl také představen první mobiléní telefon se čtyřbarevným dispelejem. V roce 1998 jste si mohli zakoupit telefony s výmennými kryty a vysouvací klávesnicí. V roce 1999 bylo možné posílat SMS i z předplacených telefonních karet a využívat službu WAP. Více informací můžete získat od PLEDDU team.

Kdy se poprvé objevil telefon s dostikovým displejem?

Mezi telefony se postupně začaly prosazovat modely s grafickým displejem a výrobci postupně rozšiřovali funkce a rozšířenou výbavu. . Máte doma nevyužitý telefon? Neváhete a kontatujte nás! My mu najdeme nové místo! V roce 2000 byl poprvé představen telefon s dotykovým displejem. Tento mobilní telefon se ovládal speciálním perem – stylusem. V roce 2001 mobilní telefony začaly přehrávat mp3 soubory a bezdrátový přenos Bluetooth. Následující rok 2002 nám přinesl mobilní telefony s vestavěným fotoaparátem a operátoři začali nabízet služby MMS. Svítilna se objevila u nových telefonů v roce 2003. Výroba telefonů také obsahovala kalkulačku, organizér schůzek, jednoduché mobilní hry, podporu datových služeb, e-mailu a internetu.

mobilni telefon
mobilni telefon

Potřebuje nový herní telefon a nevíte co se starým telefonem? Vydělávejte na zpětném pronajmu!

V roce 2003 se objevily první mobilní telefony! Herní mobily jsou první volbou všech nadšených hráčů mobilních her. Nevycházíš s penězi? Mají vysoký výkon, jemný displej s vysokou frekvencí, velkou paměť a pořádnou baterii.

Home » Máte doma starý a plně funkční telefon a potřebujete penize? Neváhejte a kontaktujte PLEDDU!