PLEDDU přichází s unikátním zpětným pronájmem telefonu

22. 02. 2022

Home » PLEDDU přichází s unikátním zpětným pronájmem telefonu

Co takhle prospět přírodě i ostatním lidem ? Přesně s tímto cílem přichází na český trh technologický startup PLEDDU. Jedná se o technologickou platformu, přes kterou je možné pronajímat mobilní telefony. Zapojit se může každý, ať už si chcete pronajmout telefon, protože nemáte v úmyslu kupovat si nový, nebo toužíte dát život svému staršímu mobilu.
Za startupem PLEDDU stojí česká firma Maloni. Spuštěn byl teprve na konci ledna, ale už si získává pozornost. Přichází totiž s něčím, na co dnes lidé slyší – se snahou šetřit naši přírodu i peněženku. A co všechno vlastně PLEDDU umožňuje?

Prodejte svůj mobil a pronajímejte si ho

Potřebujete hotovost, ale klasický prodej telefonu váš problém neřeší, protože zároveň musíte mít nějaký telefon k používání? Pak vám může přijít vhod zpětný pronájem. Telefon prodáte a za drobnou částku měsíčně ho máte nadále v pronájmu, fyzicky vám tedy zůstane. Pronájem je přitom možné kdykoliv ukončit, vše navíc vyřídíte online a bez složitého papírování. Peníze za telefon vám mohou přijít na účet do 5 minut.

Pronajměte si repasovaný telefon

Nechcete si kupovat nový telefon? ? Pronajměte si repasovaný mobil, jenž vám skvěle poslouží. Ušetříte peníze, a ještě se zachováte ekologicky. Měli bychom podporovat znovu využívání věcí. Telefon, který už někdo nepotřebuje, pro vás může být zcela dostačující. PLEDDU pronajímá jen moderní telefony ve špičkovém stavu, kromě toho můžete tímto způsobem telefon snadno vyměnit, nebude-li vám vyhovovat.

Dejte nový život svému starému telefonu

Máte doma funkční telefon, jejž nepoužíváte? Nenechávejte ho ležet v šuplíku, pronajměte ho. Získáte pravidelné přilepšení k vašemu rozpočtu, a to zcela bez práce. Vše vyřešíte rychle online. Stejně tak lze přes PLEDDU telefon někomu darovat, chcete-li udělat radost osobě, která si nemůže koupi telefonu dovolit.
Za PLEDDU stojí velmi hezká myšlenka sdílení věcí a znovu využívání, takže ji jistě čeká zářná budoucnost. Platforma je dostupná jako mobilní aplikace pro Android.

PLEDDU BACKRENT