PLEDDU byl vybrán akceleračním programem Google pro startupy

17. 05. 2022

Blahopřejeme celému PLEDDU TEAM. Nyní vidíme, že naše platforma zpětného pronájmu dává našim zákazníkům a partnerům smysl.

Google for Startups Accelerator: Europe je tříměsíční akcelerační program pro nejslibnější evropské technologické startupy. Nadcházející kohorta se zaměří na pomoc technologickým startupům pracujícím ve zdravotnictví a blahobytu.

Tento program je zaměřen na pomoc startupům v Evropě, aby zabránily ekonomickému zpomalení ve světle pandemie COVID-19. Akcelerátor je navržen tak, aby přinesl to nejlepší z programů, produktů, lidí a technologií společnosti Google startupům, které dnes nebo plánují v budoucnu využívat strojové učení a umělou inteligenci.

Kromě mentorství a technické podpory projektů zahrnuje akcelerátor také hloubkové ponory a workshopy zaměřené na produktový design, získávání zákazníků a rozvoj vedení pro zakladatele.

Tříměsíční virtuální akcelerátor určený pro technologické startupy v celé Evropě a Izraeli, které využívají technologie k řešení výzev, kterým dnes čelíme⁠. Naše současná třída bude zaměřena na zdravotní péči a pohodu.

Proč vyhrálo PLEDDU?

Zde je odpověď od Googlu:

Vysoce potenciální startupy s rostoucími týmy (10+ lidí), post SEED, řešení založená na Google Cloud Platform nebo mají potenciál využít produkty Google / technické znalosti (např. cloud, využití velkých datových souborů, AI a/nebo strojové učení ). Žadatelé by měli mít sídlo v Evropě nebo Izraeli.

PLEDDU & GOOGLE FOR STARTUPS
PLEDDU & GOOGLE FOR STARTUPS