Pronájem telefonu vs koupě nového

18. 01. 2022

Home » Pronájem telefonu vs koupě nového

Pronájem telefonu, Věděli jste, že se každý rok prodá kolem 1,5 miliardy telefonů Je to obrovské číslo, ze kterého je evidentní, že si mnoho lidí kupuje telefon i tehdy, když jim jejich starý ještě skvěle slouží. S velkou produkcí telefonů ovšem vznikají obrovské emise oxidu uhličitého a také se tvoří mnoho elektronického odpadu. Ještě nikdy nebylo tolik elektronického odpadu, jako nyní. Jde o velmi komplikovaný odpad, který se špatně recykluje a většinou jen kontaminuje okolní prostředí. Vy můžete pomoci k tomu, aby se toto nedělo a to tím že se zapojíte do cirkulární ekonomiky pro mobily.

pronajem telefonu
Pronájem telefonu vs koupě nového

Pronajměte si telefon

Nákup nového telefonu spočívá v tom, že utratíte peníze za nové zařízení, které následně používáte. Většina lidí nepoužívá telefon do doby než přestane být funkční. Zatouží obvykle po lepším modelu, který má lepší vlastnosti a svůj starý funkční telefon jen odloží. V mnoha rodinách se takto doma “povalují“ i desítky telefonů, které neskončí v kontejneru na elektronický odpad ani už nikomu neposlouží. A je to škoda. Namísto nákupu nového a drahého telefonu si můžete telefon pronajmout. Tuto možnost nabízí PLEDDU. Proč to ale dělat? Má to hned dvě výhody. První z nich je úspora peněz. Ne každý potřebuje ten nejlepší model na trhu a pronájem telefonu vám umožní získat kvalitní telefon za minimální cenu. Konkrétně se jedná jen o 5% měsíčně z ceny nového nebo použitého telefonu. Za celý rok tedy zaplatíte 60% ceny telefonu a pak je na vás, jestli budete chtít v pronájmu pokračovat nebo jestli si vezmete jiný telefon.

Výhody pronájmu telefonu

Žijeme v době, ve které má jen málo lidí peníze na rozhazování, hodí se každá koruna a je na to potřeba myslet zejména při nakupování. Stále více lidí chápe, že je mnohem výhodnější si některé věci pronajmout, než si kupovat nové. Mnoho lidí tak žije v pronájmu, pronajímá si auta, nářadí, stavební stroje, svatební šaty, výbavu pro různé koníčky a mnoho dalšího. Slyšeli jste však o pronájmu telefonu?

Telefon si můžete pronajmout a těžit z mnoha výhod

Skutečně nejde o vtip, stále více lidí si telefon pronajímá a to díky PLEDDU. Je mnoho lidí, kteří střídají telefony častěji než ponožky a doma se jim hromadí modely, které jsou plně funkční, ve skvělém stavu, ale bez využití. Tyto telefony mohou následně nabízet prostřednictvím PLEDDU a vy si je můžete pronajmout.

Jaké to má výhody?

  • Ušetříte peníze – Ne každý si může dovolit nový telefon a pronájem je podstatně levnější možnost, jak se k telefonu dostat. Za telefon zaplatíte během roku jen 60% jeho ceny. To je zajisté mnohem méně než byste dali za nový telefon.
  • Můžete telefony střídat – Můžete si průběžně pronajímat další telefony. Jakmile vám pronájem jednoho telefonu skončí, můžete si pronajmout zase jiný zajímavý model. Nestane se tak, že byste skončili se starým telefonem, protože je můžete neustále obměňovat.