PLEDDU spuštěno v České republice

28. 01. 2022

Home » PLEDDU spuštěno v České republice

Získej peníze za mobil, který si necháš.

Potřebujete peníze ? Mnoho lidí se dnes dostává do životních situací, kdy mají akutní nedostatek peněz. Pandemie koronaviru, obří inflace, rostoucí energie, rostoucí náklady na bydlení a neustálý růst cen kolem nás to dokážou zvládnout každou peněženkou. Možná máte náhlé výdaje a potřebujete peníze. Mnoho lidí se rozhodne svůj telefon prodat, protože je to jeden z nejrychlejších způsobů, jak vydělat peníze bez půjčky.

Nechoďte do zastavárny, použijte PLEDDU.


PLEDDU je tržiště pro cirkulární ekonomiku pro mobilní telefony. Stále více lidí má doma telefony bez využití a prostřednictvím PLEDDU je mohou za výhodné ceny půjčit ostatním. Pokud chcete svůj telefon prodat, můžete tak učinit zde a výhodou je, že svůj telefon můžete nadále používat. Je to velká výhoda pro každého, kdo potřebuje peníze a zároveň si neumí představit, že by se najednou ocitl bez telefonu. Za svůj telefon dostanete zaplaceno okamžitě a za jeho pronájem pak budete platit jen malé částky měsíčně.
Stačí si do telefonu stáhnout aplikaci PLEDDU. Váš telefon bude ohodnocen v aplikaci. Vyberete si variantu pronájmu, která vám nejvíce vyhovuje. Navíc můžete nájem kdykoli ukončit. Pro peníze na telefon nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte online a na webu Pleddu.com vyplníte formulář se všemi potřebnými informacemi. Po schválení kupní a nájemní smlouvy přijdou peníze na váš bankovní účet. Tím se vše zvládne a vy můžete telefon nadále používat. Tato aplikace již pomohla mnoha lidem v tíživé situaci a pokud si také potřebujete vydělat peníze a zároveň se neobejdete bez telefonu, je i pro vás skvělým řešením. PLEDDU používá stále více lidí a vy se k nim můžete připojit. Jedná se o férovou službu, která je výhodná pro obě strany. Podmínky jsou jednoduché a vše je naprosto jasné.