PLEDDUM 3D virtuální muzeum NFT

7. 12. 2021

Home » PLEDDUM 3D virtuální muzeum NFT

Nezastupitelný token (NFT) je víceméně výrazný a jedinečný a nelze jej ničím jiným nahradit. NFT je digitální aktivum, které si můžete koupit, ale nemůžete se ho dotknout. V blockchainu Ethereum je většina NFT jeho nezbytnou součástí. Blockchain Ethereum podporuje NFT a Ethereum je také kryptoměna. Ve skutečných NFT může být cokoli digitálního, jako je umělecká díla, malby, hudba, obrázek jakéhokoli předmětu, dokonce i mem. NFT poskytují držitelům neobvyklý pasivní příjem. NFT jsou navrženy tak, aby nikdo nemohl kopírovat jejich vlastnictví. NFT je nový způsob, jak v kryptosvětě generovat příjem kategorizací digitálně prezentovaných uměleckých děl na platformě. Pro designéra je to nejrychlejší způsob, jak sklidit odměnu. V digitálních muzeích NFT odpadá příprava souborů pro tiskové účely, žádné stíhání zákazníků pro platbu, žádné změny či úpravy dle požadavků zákazníka a žádné čekání na zpětnou vazbu.

Naše vize

Na rozdíl od fyzického umění je kryptografické umění jedinečnější a má digitální podobu. Na NFT se digitální podpisy zaznamenávají. Oficiálním vlastníkem je kupující, ale každý má přístup k zobrazení uměleckého díla. PLEDDUM si klade za cíl poskytnout NFT umělcům příležitost rozšířit své umění do kryptosvěta. Jejich umělecká díla budou přístupná všem, takže si lidé budou moci prohlédnout, pochválit a zakoupit umělecká díla nebo jakékoli digitální aktivum v muzeu, z čehož nakonec bude mít prospěch muzeum i majitel. Pokryjeme také veškeré náklady: poplatky za plyn, ražbu, umístění a skladování v PLEDDUMU. Navštivte prosím naše 3D virtuální muzeum a podívejte se, jak atraktivní sbírka NFT je pro zákazníky a investory k dispozici.

Co je PLEDDUM?

Protože NFT zvýšily laťku v digitálním světě. Nyní existují virtuální muzea pro vystavení NFT. Tady máte na mysli otázku, co je to muzeum NFT? Dovolte nám tedy vysvětlit vám, že muzeum NFT je celá metaverze, která obsahuje vše od 2D obrázků po 3D zážitky. Tato metaverze zahrnuje 2D videa a obrázky, 3D zážitky, interagující objekty a kreativní inženýři a umělci navrhují toto digitální místo.

PLEDDUM je virtuální NFT muzeum navržené pro věk digitálních sběratelských předmětů, které je nyní snadno dostupné pro návštěvníky z jakéhokoli místa na světě. PLEDDUM je pro vás napájen „Maloni“, kde můžete bezpečně ukládat nebo obchodovat NFT. Naše interaktivní muzeum má také prestižní sbírku telefonů z různých dekád a my vám poskytujeme příležitost obchodovat, investovat a budovat sběratelské předměty NFT a vy můžete předvést své umění světu. Ustanovení PLEDDU jsou z vašeho prodeje.

Cílem muzea je učinit obchodování, ražbu, investování, skladování, nákup a prodej NFT snadným procesem na jednom místě. Muzeum PLEDDUM poskytuje svým zákazníkům několik služeb jako:

NFT ražba

NFT ražba je proces, který mění digitální soubory na blockchainu Ethereum na krypto sběratelské nebo digitální aktivum. V distribuované účetní knize a decentralizované databázi jsou digitální položky uloženy navždy a není možné je upravovat, upravovat ani mazat. Výrobce razí fyzickou minci k vytvoření fiat mince; podobný tomu, když je konkrétní položka nahrána na blockchain, se nazývá „ražba“.

NFT ražbu dokážeme definovat jednoduchým způsobem tak, že s pomocí tohoto procesu se váš digitální obsah nebo digitální umění může rychle stát výjimečnou součástí blockchainu Ethereum. Proces ražby změní jednoduchý soubor na důležité krypto aktivum, které lze snadno koupit nebo obchodovat s různými kryptoměnami bez jakéhokoli zprostředkovatelského zdroje na digitálním trhu.

Chytré smlouvy Ethereum blockchain mohou hostovat a uchovávat většinu NFT trhů a NFT. S využitím blockchainu Ethereum můžete snadno vytvářet NFT, prodávat, nakupovat nebo převádět aktiva na jakékoli adrese Ethereum, ale musíte za to zaplatit poplatek za plyn.

Muzeum PLEDDUM vám na své platformě poskytuje příležitost, kde můžete snadno razit připojením své peněženky k našemu muzeu; tam nahrajete svůj soubor, poté položce přiřadíte název a dále kliknete na „Mít NFT“. Poté musíte schválit transakční poplatek nebo poplatek za plyn. Po všech těchto krocích počkejte, až se proces ražby spustí automaticky.

Jak obchodovat NFT

Chcete-li se zapojit do obchodování NFT, existuje nejzřejmější a nejjednodušší způsob, jak nakupovat a prodávat NFT. Musíte navštívit originální aplikaci nebo tržiště, kde jsou NFT dostupné k prodeji. Online několik tržišť prodává NFT s poněkud odlišnými výhodami nebo zaměřením pro tyto účely. Naše 3D virtuální muzeum také zákazníkům nabízí NFT. Pro obchodování NFT na PLEDDUM musíte mít peněženku, která podporuje NFT. S NFT můžete obchodovat jejich nákupem a prodejem, jak je popsáno výše na PLEDDUM; tento proces lze provést pomocí peněženky Metamask.

Výhody obchodování NFT

  • Vysoce účinný
  • Průhledný
  • Autentický
  • Tantiémy umělců se zlepšily
  • Minimální náklady třetí strany

Nevýhody obchodování NFT

  • Mladá technologie
  • Požadavek na digitální peněženky
  • Obavy související s životním prostředím

Jak koupit NFT?

Chcete-li koupit NFT, musíte si nejprve vytvořit peněženku Metamask, odkud můžete nakupovat NFT na PLEDDUM. Ve své peněžence Metamask musíte mít ETH, BNB nebo jakoukoli jinou kryptoměnu. Když je ve vaší peněžence připsána jakákoli z těchto kryptoměn, můžete přihazovat na jakékoli NFT dostupné na PLEDDUM. Vyberte si své oblíbené NFT, poté umístěte svou nabídku, vyhrajte aukci na PLEDDUM a NFT se přímo přenese do vaší peněženky Metamask, nebo si jej můžete také uložit na PLEDDUM. Nyní jste vlastníkem jedinečného digitálního umění nebo jakékoli položky a podle svého vkusu můžete NFT prodat, ponechat nebo vyměnit. NFT, který je v akci a vy jste si ho zakoupili, se objeví ve vaší peněžence a prodej bude po ověření prodeje trvale přihlášen na PLEDDUM.

Jak prodávat NFT?

Metadata každého NFT jsou jedinečná a lze je snadno prohlížet v distribuční knize kdekoli na světě. Jakmile je ražba NFT hotová, můžete si vybrat počáteční cenu prodeje dle vlastního výběru. Můžete si naprogramovat licenční poplatky podle svého výběru, a kdykoli se vaše dílo prodá, dostanete tyto licenční poplatky ve své provizi. Své NFT můžete propagovat na sociálních sítích nebo na osobních blozích. Jakmile budou vaše NFT uvedeny k prodeji, každý kupující, který se zajímá o vaše umělecké dílo, může snadno nabídnout vaše dílo. Pokud nabídku přijmete, NFT bude převeden na nového vlastníka a záznamy budou zaznamenány veřejně a totožnost nového vlastníka a podrobnosti nebo historie tohoto obchodu budou zaznamenány do PLEDDU.

NFT aukce

Svůj NFT token můžete prodat třemi způsoby, které zahrnují „neomezenou aukci“ s pomocí této možnosti, umožníte lidem dražit vaše umělecké dílo nebo jakýkoli NFT token, dokud si jeden nevyberete. Možnost „Pevná cena“ poskytuje okamžitý prodej, jakmile stanovíte cenu a komu bude tato cena koupena. Poslední možností je „Časovaná aukce“, v této volbě zvolíte konkrétní časový limit pro aukci. Zde v našem 3D muzeu PLEDDUM můžete prodat svá umělecká díla nebo NFT tokeny v aukci a vydělat si pěknou částku.

Investice do virtuálního muzea NFT

Pokud se nechcete přímo podílet na obchodování NFT, ale chcete do NFT investovat, můžete to udělat pomocí našeho PLEDDUM (virtuální 3D muzeum). Zde můžete snadno investovat do NFT, virtuální přítomnosti v našem muzeu. Jak PLEDDUM roste, hodnoty tokenů používané pro transakce také rostou. Jak se hodnota tokenu NFT zvyšuje, zisk se nakonec zvýší prodejem tohoto tokenu NFT. Takže tento nárůst bude přínosem pro investory.

Bezpečné a zabezpečené úložiště NFT

Bezpečným a zabezpečeným způsobem uložení uměleckého díla nebo tokenu NFT je uložit jej na místě, kde jste jej zakoupili, jako v každém blockchainovém nebo virtuálním muzeu NFT. PLEDDUM vám poskytuje bezpečné a bezpečné místo pro ukládání vašich digitálních aktiv, jako jsou sběratelské předměty, umělecká díla nebo cokoli, co lze digitálně zakoupit. Když uložíte své NFT na PLEDDUM, zaručí to životnost NFT, že bude navždy existovat v našem muzeu. I když je platforma smazána z internetu a kreativní tým, který toto umělecké dílo nebo projekt vytvořil, zkrachuje, váš majetek bude bezpečně uložen a bude stále existovat na PLEDDUM. Své umělecké dílo můžete také uložit na jakýkoli jiný decentralizovaný úložný mechanismus nebo blockchain, ale to ovlivní „rizikový profil vašeho NFT“.

Crowfunding NFT

Pomocí Crowfundingu získá podnikatel požadované zdroje od malých investorů, kteří jsou již ochotni investovat, a poskytuje jim konečné cíle v podobě konkrétní odměny, kterou obdrží v blízké budoucnosti. Oba účastníci si vzájemně pomáhali a měli prospěch. PLEDDUM použije stejný postup pro své virtuální muzeum. Zisk, který je poskytnut drobnému investorovi, závisí na jeho vkladu. Crowfunding je pro PLEDDUM ideální volbou, protože naše muzeum má velký potenciál a snadno přesvědčí příznivce a investory. S pomocí crowfundingu může PLEDDUM získat velké množství kapitálu v krátké době; to se může stát při použití správné prezentace a propagace NFT. Myšlenku PLEDDU podporuje nejen jediný člověk; má mnoho příznivců, kteří věří našemu konceptu.

Crowfunding má také velkou výhodu: vícenásobné investice a dary budou přijaty do PLEDDUMU a diverzifikovány. Díky tomu se riziko ztráty minimalizuje a nebude pro drobné investory a podnikatele fatální.

Jak můžete navštívit PLEDDUM?

PLEDDUM, naše 3D virtuální muzeum připravené pro nový virtuální svět Metaverse, můžete snadno navštívit na webových stránkách https://www.pleddum.com/ nebo 3D brýle. Naše 3D virtuální muzeum má uživatelsky přívětivé rozhraní, které vás odborně provede vším a poskytne vám nové způsoby investování a generování výjimečných příjmů.

souhrn

Nezastupitelný token (NFT) je víceméně výrazný a jedinečný a nelze jej ničím jiným nahradit. PLEDDUM si klade za cíl poskytnout NFT umělcům příležitost rozšířit své umění do kryptosvěta. PLEDDUM je virtuální NFT muzeum navržené pro věk digitálních sběratelských předmětů, které je nyní snadno dostupné pro návštěvníky z jakéhokoli místa na světě. PLEDDUM je pro vás napájen „Maloni“, kde můžete bezpečně ukládat nebo obchodovat NFT. NFT ražba je proces, který mění digitální soubory na digitální aktivum nebo krypto sběratelské na blockchainu Ethereum. Chcete-li se zapojit do obchodování NFT, existuje nejzřejmější a nejjednodušší způsob, jak nakupovat a prodávat NFT. PLEDDUM vám poskytuje bezpečné a bezpečné místo pro ukládání vašich digitálních aktiv, jako jsou sběratelské předměty, umělecká díla nebo cokoli, co lze digitálně zakoupit. Když uložíte své NFT na PLEDDUM, zaručí to životnost NFT, že bude navždy existovat v našem muzeu. Naše 3D virtuální muzeum má uživatelsky přívětivé rozhraní, které vás odborně provede vším a poskytne vám nové způsoby investování a generování výjimečných příjmů.

Závěrečné myšlenky

V digitálním světě kryptoměn jsou NFT aktiva „jediného svého druhu“, která lze nakupovat a prodávat jako každý majetek, ale nemají žádnou vlastní fyzickou formu. Digitální tokeny lze přirovnat k certifikátům vlastnictví fyzických nebo virtuálních aktiv. Funguje s blockchainem Ethereum. Je to riskantní, ale každoročně přináší mimořádné výnosy. NFT ve 3D muzeích daly lidem nový způsob myšlení a oni tuto myšlenku milují a investují do 3D virtuálních NFT muzeí. Účinnost závisí na vašem štěstí a na tom, jak dobře jste obchodovali.