FAQ

TOP 10 otázek

Co se stane, když se rozhodnu ukončit Nájemní smlouvu ?

Za zkrácení celkové doby nájmu nám doplatíte nájemné za daný měsíc, ve kterém odstupujete od Nájemní smlouvy, plus jeden měsíc nájemného navíc. Zařízení odešlete na naši adresu uvedenou v aplikaci. Nebo máte možnost si zařízení od PLEDDU koupit zpět.

Co se stane v případě, že neuhradím měsíční nájemné dle Nájemní smlouvy?

Zařízení patří dle Kupní smlouvy společnosti Maloni s.r.o., proto může být s okamžitou platností dočasně zablokováno. Mohou Vám být účtovány poplatky za blokaci dle platného Sazebníku, který najdete v sekci Dokumenty. Vždy je však možné dopředu informovat náš Zákaznický servis, který tuto situaci s Vámi může pohodlně vyřešit bez případných blokací telefonu.

Co se stane, když nájemné nebude strženo automaticky, protože na mém účtu nebyl dostatek hotovosti?

Budete upozorněni notifikací, že nájemné nebylo automaticky uhrazeno. Možností úhrady je více, částku můžete zaslat i bankovním převodem na účet Fio banky 2601950262/2010. Nezapoměňte uvést variabilní symbol, který najdete v aplikaci, abychom mohli platbu rychle spárovat a nedošlo k blokaci zařízení.

Mohu si změnit uvedenou platební kartu?

Ano, je však nutné požádat o změnu prostřednictvím chatu, abychom vám mohli změnu platební karty aktivovat. Dochází k novému ověření.

Jak Vás mohu kontaktovat?

Telefonicky na naší Zákaznické lince 311 241 101 každý všední den od 8:00- 16:30 nebo na emailové adrese: info@pleddu.com. Nejrychleji se s námi spojíte prostřednictvím chatu, který nje k dispozici v PLEDDU aplikaci.

Proč musím uvádět svůj bankovní účet a platební kartu ?

Abychom mohli peníze na tento účet odeslat, je potřeba uvést bankovní účet. V případě, že si zařízení ponecháte v nájmu je podmínkou zadat Vaši platební kartu, aby mohlo být měsíční nájemné strženo automaticky a pro Vás bez starostí.

Kam odešlu telefon, který se rozhodnu prodat a nevyužiji možnosti Nájmu?

Zařízení odesíláte na adresu Maloni s.r.o., Rybná 716/24, 110 000, Praha 1, která je také uvedena v aplikaci, PLEDDU, v sekci Kontakty

Musím uvádět svůj bankovní účet?

Ano, účet by se měl shodovat s platební kartou, kterou použijete k ověření při vyplňování PLEDDU formuláře.

Mohu Vás navštívit osobně?

PLEDDU funguje pouze online,jsme schopni s Vámi vše vyřešit telefonicky nebo přes chat. Snažíme se o Vaše pohodlí a úsporu času.

Mohu využít službu opakovaně?

Ano, samozřejmě. Pokud jste se službou spokojeni, budeme rádi, že se k nám opětovně vrátíte.