Máte doma telefony navíc?

24. 05. 2022

Jak probíhá likvidace našich mobilních telefonů?

Víte, že když necháte ekologicky zlikvidovat své mobilní telefony tak lze z těchto zařízení opětovně využít cenné kovy? Trápí vás nedostatek peněz? Máte dilema co si vlastně můžete koupit? Neváhejte a kontaktujte PLEDDU! Odkoupíme vaše zařízení a vy ho nadále můžete používat! Podle odhadů leží v českých domácnostech a firmách miliony zastaralých zařízení! Mobilní telefony mají životnost 2 – 3 roky. Pak si lidé koupí nový telefon a ten původní schovají na horší časy. Koupili jste si nový telefon a teď ten starý máte v krabičce. Starý telefon zatím ztrácí svojí hodnotu a jen leží někde schovaný. Pro firmy je rozhodně lepší prodat telefony, které se nevyužívají! d! Zabírá jim to místo na skladě a s velkou pravděpodobností za pár let přijde technik a bude muset ekologicky tyto zařízení zlikvidovat. A je to škoda! Protože my by jsme dokázali najít nové místo tomuto zařízení!

Máte navíc telefony ve firmě ?

Pokud nastoupí do firmy manager, bývá častým pravidlem, že dostane nový telefon, tablet a notebook. Hardware, který měl jeho předchůdce je maximálně 2 – 3 roky starý a někdy ani ne to! Vetšinou na těchto pozicích mají manažeři nejnovější modely značek které všichni známe a jsou na trhu jen chviličku. Zařízení má velkou hodnotu a je škoda ho dále nevyužít. Když se vydá nový model telefonu, prodává se několik let. Například společnost Apple vydala v roce 2016 modely: iPhone SE, iPhone 7 a iPhone 7 Plus, tyto telefony se stále prodávají a jsou velice populární u lidí. Mezi nejprodávanější telefony za rok 2022 patří: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G, Apple iPhone 13 Pro, Samsung Galaxy S22 5G, OnePlus 10 Pro, Xiaomi 12 Pro 5G, Vivo X60 Pro, Realme GT Pro. Máte ve firmě telefony a tablety, které už nevyužijete? Nenechte je ležet ladem a pojďte jim s námi najít nové místo! Kontaktujte PLEDDU! PLEDDU zasílá peníze ihnedna účet!

Co se všechno musí udělat, když dojde na likvidaci telefonu?

Máte telefony navíc ? Než předáte svůj mobilní telefon či jiné zařízeni (jako notebook, tablet) je potřeba z něj vymazat všechna data. Pouze návrat do továrního nastavení nebo promazání disku nestačí, šikovní lidé co se trošku zajímají o IT a technologie dokáží data z těchto zařízení obnovit! Proto je lepší tyto zařízení dát raději nám! Pokud bude zařízení plně funkční zařízení od Vás odkoupíme a zároveň se postaráme o kompletní promazání a anonymizaci všech vašich dat, případě fyzickou likvidaci datových nosičů. Zařízení následně repasujeme a posíláme dál do oběhu. Pokud vaše firma nebo stáří vašeho mobilního telefonu neumožňuje repasování, lze mobilní telefony rozebrat na cenné kovy a ty opětovně použít. Spoluprací s PLEDDU specialistou na zpětný pronájem významně přispějete k ochraně životního prostředí! Mobilní telefony například obsahují: zlato, kobalt, měď, stříbro, rtuť nebo arsen. Při těžbě těchto látek dochází k devastaci životního prostředí. Tím, že se s námi budete spolupracovat, pomůžete naší planetě!

Máte doma telefony navíc?
Máte doma telefony navíc?