Trápíte se s rozbitým telefonem? Potřebuje peníze ?

31. 05. 2022

Jak připravit telefon na servis?

O své mobilní telefony se staráme nejlépe, jak jen to jde. Někdy je náhoda blbec a my se ve vteřině zničíme své zařízení. Máte doma telefony navíc? Neváhejte a kontaktujte PLEDDU! Aby dopadla oprava co nejlépe, je potřeba telefon připravit. V prvním kroku je potřeba z telefonu sundat kryt, ochranné sklo nebo fólii, vyjmout SIM kartu a paměťovou kartu. Ve druhém kroku je potřeba deaktivovat veškeré zabezpečení. Deaktivace není nutná pokud váš mobilní telefon prochází jen lehkou opravou, jako je například pročištění nebo výměna displeje. Pokud se bude jednat o složitější opravu, je potřeba kompletně deaktivovat veškeré zabezpečení, nebo můžete servisu zdělit své heslo nebo PIN kód. Vždy, když je nutné dát svůj telefon na opravu, je dobré si udělat zálohu. Někdy se, ale může stát, že nemáme vůbec šanci si udělat zálohu. Z tohoto důvodu je dobré si dělat zálohu průběžně buď do svého počítače nebo si zřídit zálohování na cloud.

Potřebujete peníze na opravu telefonu ?

Potřebujete peníze ? Prodej svůj telefon a pořád ho používej! Využij zpětného pronájmu od PLEDDU. Před zabalením do krabičky a odesláním vstříc lepším zítřkům se ještě nabízí jedno dilema. Musíte své data opravdu vymazat? Záleží to hodně na vás, pokud máte velice citlivé osobní data, určitě to doporučuji. Pokud ne tak nemusíte. Jakmile je telefon připraven na servis, doporučuji ho odnést do servisu v jeho originální krabičce. . K prodejnímu balení se pochopitelně pojí i fakt, že k telefonu (a vlastně k jakékoliv elektronice, který prochází servisem), by jste měli přibalit nabíjecí kabel s adaptérem, kterým telefon nabíjíte. Případně i další kabeláž, jako jsou sluchátka nebo USB kabel. V některých případech je totiž odhaleno, že za vzniklým problémem stojí právě vadná nabíječka.

Dokážete si svůj telefon opravit sami?

Na první pohled se může zdát, že je to strašně komplikované. Peníze rychle na účet! Záleží jen na nás jestli do toho chceme jít. Pokud máme svůj mobilní telefon v záruce, tak to nedoporučuji, protože pokud si telefon opravíme úspěšně sami tak nám i tak zaniká právo na záruku. Naše mobilní telefony jsou vyráběny tak, aby se do nich hlavně dostal autorizovaný servis. Ale pokud máme doma telefon po záruce a je starší, tak proč by jsme si sami nemohli zkusit lehké opravy telefonu? Chce to trochu šikovnosti a odvahy, ale je to zábava! Máte možnost se totiž naučit něco nového.

Hledáte telefonní servis ? Kontaktujte PLEDDU

Pravda je, že šroubky z krytů mizí a pomocí klasického šroubováku dnes otevřeme maximálně skříň stolního počítače. Pokud se chcete dostat do mobilního telefonu, musíte překonat silnou vrstvu lepidla a koupit si speciální šroubováky, plastová páčidla a teplovzdušnou pistoli. Kde rychle sehnat peníze? Zkuste PLEDDU. Tyto nástroje můžete levně zakoupit na internetu. Ještě než se do toho pustíte doporučuji si projít návody oprav pro jednotlivé modely na internetu. Je dobré si o svém telefonu něco nastudovat aby jste si nevědomostí zbytečně nezničili své zařízení. Peníze rychle a snadno! Kontaktujte pleddu!

TELEFONNÍ SERVIS
TELEFONNÍ SERVIS