PLEDDU získalo certifikát Google for Startups Academy

4. 07. 2022

PLEDDU Google for Startups Academy je školicí program, který je poskytován plně online odborníky světové úrovně. Program poskytuje účastníkům příležitost rozvíjet své dovednosti a získat cenné znalosti v oblasti nejnovějších technologií, jako je umělá inteligence nebo analytika a marketing. V rámci programu se můžete zúčastnit několika akcí, které jsou zaměřeny na podporu vzdělávání a rozvoje: PLEDDU tento program úspěšně absolvoval.

PLEDDU Google for startups academy
PLEDDU Google for startups academy

Google for Startups Academy je vzdělávací program

Google for Startups Academy je školicí program, který je poskytován plně online odborníky světové úrovně.
Program poskytuje účastníkům příležitost rozvíjet své dovednosti a získat cenné znalosti v oblasti nejnovějších technologií, jako je umělá inteligence nebo analytika a marketing.
Google for Startups Academy je vzdělávací program, který poskytují online odborníci světové úrovněspeciálně pro PLEDDU team.

Program poskytuje účastníkům možnost rozvíjet své dovednosti a získat cenné znalosti v oblasti nejnovějších technologií, jako je umělá inteligence nebo analytika a marketing.

Program poskytuje účastníkům příležitost rozvíjet své dovednosti a získat cenné znalosti v oblasti nejnovějších technologií, jako je umělá inteligence nebo analytika a marketing. Jestliže potřebujete více informací kontaktujte PLEDDU team kdykoliv.
Program Startup Academy je zaměřen na rozvoj klíčových kompetencí, které startupy potřebují k úspěchu:
• Rozvoj podnikání
• Vedení v oblasti technologického rozvoje
• Týmové dovednosti (koučování, mentoring a týmová dynamika))
• Strategické myšlení (business model canvas, návrh hodnotové nabídky)

V rámci programu se můžete zúčastnit několika akcí, které jsou zaměřeny na podporu vzdělávání a rozvoje: PLEDDU tento program úspěšně absolvoval.

Program Google for Startups Academy se zaměřuje na podporu vašeho vzdělávání a rozvoje, abyste se mohli stát úspěšnými podnikateli. V průběhu programu se budete moci zúčastnit řady akcí, které jsou zaměřeny na zvýšení vašeho vzdělání a růstu: PLEDDU tento program úspěšně absolvoval.

Závěr

Pokud se chcete o Google for Startups Academy dozvědět více, navštivte https://www.googleforstartupsacademy.com/.